Okmeydanı Siemens Çağrı Merkezi  * TEL : 0212 (0212) 235 23 30 

Okmeydanı Siemens Servisi olarak temel hedefimiz bizimle çalışan müşterilerimze, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktır. Siemens Servis, Profesyonel ekibiyle müşterilermizin memnuniyetini kazanarak geniş referans yelpazesi oluşturmuştur. Siemens teknik Servisi olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız Siemens beyaz eşyalarınızın teknik servis hizmetini vermekteyiz. Alanında Uzman kadromuzla Siemens Beyaz Eşya Teknik Servis Olarak sizlere yıllardır kusursuz hizmet gücünü en mahkul koşullarda en kısa sürede sunuyoruz.

Güvenli ve orjinal, yedek parça ile hizmet veren Siemens servisleri,Beyaz eşya; klima; bulaşık makinesi; çamaşır makinesi; buzdolabı;termosifon; mikrodalga fırın; ankastre ürünler; ocak davlumdaz,kombi derin dondurucu ürünlerinin servis sağlayıcılığını yapan Siemens Servisi, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktadır.

*En kaliteli ve hızlı hizmet uygun fiyat koşulları ile müşterilerine ulaştıran servis elemanlarımız, uzlaşmacı ve ilimli bir tavır ile servis işlerine çözüm kavuşturmaktadır*

Tüm cihazların arıza giderilmesinde tek çözüm noktanız olan Siemens Servis size bir telefon kadar yakın konumdadır.

Siemens Beyaz Eşya Servisi* 0212 (0212) 235 23 30

Siemens beyaz eşya Servisi olarak kurulduğumuz yıldan bu yana, en iyi hizmeti en kısa sürede kendimize ilke edenmiş iyi yapı içeresinde hareket ediyoruz.

Siemens Markalı beyaz eşyalarınızın Servis Garantisi güvencesiyle onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Siemens Cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı İstanbul’un her yerinden Siemens çağrı merkezimizi arayabilir yada servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Siemens Servis doğruluğuyla, tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Siemens Beyaz Eşya, Siemens Ankastre, Siemens Klimanıza servis talepleriniz için * (0212) 235 23 30 * numaralı çağrı merkezimizi arıyarak bize ulaşabilirsiniz.Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garanti malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz.

*İstanbul’un en iyi teknik servisi olan uzman Siemens buzdolabı Servisi, Siemens dondurucu Servisi, Siemens çamaşır makina Servisi, Siemens bulaşık makina Servisi, Siemens ocak Servisi, Siemens fırın Servisi, Siemens aspiratör Servisi, Siemens davlumbaz Servisi, Siemens Ankastre, Siemens Ankastre ocak Servisi ve Siemens Ankastre fırın Servisi, Siemens aspiratör Servisi, Siemens Ankastre bulaşık makinası Servisi ve Siemens davlumbazlarınıza 7/24 servis vermekteyiz. Siemens servisi güvenirliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek Siemens Servis profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitiler veriyoruz.

Siemens Teknik Servis teknolojinin önde gelen liderlerinden siemens in daha refah yaşam standartları yaratmak, dünya çapında açmış olduğu fabrikalar ve yan kolları ile üretmiş olduğu ürünlerin tamir ve bakım servisidir. Aldığınız siemens ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Siemens Teknik Servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile siemens teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için siemens tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Siemens teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Siemens Teknik Servisleri adı altında bölgesel ofislerimizi açmaya başladık. Siemens tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı siemens kullanıcıları için Siemens Teknik Servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Siemens Teknik Servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilekelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Siemens Teknik Servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Siemens Teknik Servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.Siemens beyaz eşya teknik servis bölümümüz içinde yer alan Siemens Teknik Servisler; çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, elektrikli süpürge servisi, davlumbaz servisi, kurutma makinesi servisi yer almaktadır.Siemens ankastre teknik servis bölümümüz içinde yer alan Siemens Teknik Servisler; ocak servisi, ankastre bulaşık makinesi servisi, buharlı pişirici servisi yer almaktadır.

Siemens Teknik Servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır.Beyaz eşya servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Siemens Teknik Servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız siemens tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda siemens ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Siemens Teknik Servisi;beyaz eşya servisi, ankastre servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Siemens Teknik Servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın