OKMEYDANI REGAL SERVİSİ

 

Okmeydanı Regal servisi  (0212) 235 23 30 Regal alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

TSE belgeli hizmet noktamız haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Okmeydanı Regal servis talepleriniz için numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

İstanbulun en iyi teknik servisi olan Okmeydanı Regal servis, Okmeydanı Regal çamaşır makinesi, Okmeydanı Regal buzdolabı, Okmeydanı Regal bulaşık makinesi, Okmeydanı Regal elektrik süpürgesi, Okmeydanı Regal kurutma makinesi, Okmeydanı Regal ocak servisi, Okmeydanı Regal fırın servisi, Davlumbaz servisi, Buharlı Pişirici servisi, Okmeydanı Regal ankastre bulaşık makinesi servisi, Okmeydanı Regal kombi servisi ve Okmeydanı Regal klima servislerinde
yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

0212 235 23 30 Okmeydanı Regal Çağrı Yönetim numaralı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Regal Servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Regal Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi .

Periyodik Bakım zamanlarınızı biz hatırlatıyoruz.

Okmeydanı Regal servisi, Regal Okmeydanı servisi,  Regal servis Bomonti, Okmeydanı re en yakın Regal servisi, Okmeydanı Regal servisi telefon numarası, Regal servisi Bomonti, Okmeydanı Regal buzdolabı servisi, Okmeydanı Regal bulaşık makinesi servisi, Okmeydanı Regal çamaşır kurutma makinesi servisi, Okmeydanı Regal çamaşır makinesi servisi, Okmeydanı Regal fırın servisi, Okmeydanı Regal klima servisi, Okmeydanı Regal kombi servisi, Okmeydanı Regal tamircisi. Regal SERVİSİ

 

Bir yanıt yazın