OKMEYDANI ARİSTON SERVİSİ


Okmeydanı Ariston servisi 0212 235 23 30  0546 238 7 225 Ariston alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

TSE belgeli hizmet noktamız haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek
parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Okmeydanı Ariston servis talepleriniz için numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

İstanbulun en iyi teknik servisi olan Okmeydanı Ariston servis, Okmeydanı Ariston çamaşır makinesi, Okmeydanı Ariston buzdolabı, Okmeydanı Ariston bulaşık makinesi, Okmeydanı Ariston elektrik süpürgesi, Okmeydanı Ariston kurutma makinesi, Okmeydanı Ariston ocak servisi, Okmeydanı Ariston fırın servisi, Davlumbaz servisi, Buharlı Pişirici servisi, Okmeydanı Ariston ankastre bulaşık makinesi servisi, Okmeydanı Ariston kombi servisi ve Okmeydanı Ariston klima servislerinde
yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

0212 235 23 30 Okmeydanı Ariston Çağrı Yönetim numaralı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Ariston Servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Ariston Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi .

 

 

Periyodik Bakım zamanlarınızı biz hatırlatıyoruz.

Okmeydanı Ariston servisi, Ariston Okmeydanı servisi,  Ariston servis Bomonti, Okmeydanı re en yakın Ariston servisi, Okmeydanı Ariston servisi telefon numarası, Ariston servisi Bomonti, Okmeydanı Ariston buzdolabı servisi, Okmeydanı Ariston bulaşık makinesi servisi, Okmeydanı Ariston çamaşır kurutma makinesi servisi, Okmeydanı Ariston çamaşır makinesi servisi, Okmeydanı Ariston fırın servisi, Okmeydanı Ariston  servisi, Okmeydanı Ariston kombi servisi, Okmeydanı Ariston tamircisi. Ariston SERVİSİ

Bir yanıt yazın