Kasımpaşa Arçelik Servisi                                                     
Kasımpaşa,Arçelik,Servisi,Çağrı Merkezi:::

TEL : 0212 235 23 30

Kasımpaşa ve çevresine Arçelik beyaz eşya servisi hizmetimiz bulunmaktadır.  Arçelik servisleri olarak; Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik  bulaşık makinesi servisi, Arçelik çamaşır makinesi servis, Arçelik kurutma makinesi servisi, Arçelik ankastre servisi, Arçelik klima servisi ve  Arçelik cihazlarınızın arızaları ve sorunlarıyla ilgili 7/24 bizlere ulaşıp Kasımpaşa arçelik teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.
Kasımpaşa arçelik teknik servis olarak müşteri

memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Arçelik beyaz eşya servisi olarak arızalanan veya bakıma ihtiyacı olan Arçelik marka cihazlarınıza 18 yıllık tecrübesiyle cevap vermektedir. Deneyimli teknik ekibimiz ve çalışan kadromuzla sizlere en kısa sürede ulaşarak yerinde arıza tespiti ve çözümleri belirleyip tamir, bakım ve onarımını yapıyoruz. Kasımpaşa arçelik servisi bozuk veya bakıma ihtiyacı olan Arçelik beyaz eşyalarınızı ilk olarak yerinde tamir yapmaktadır. Yerinde tamiri olmayan Arçelik cihazlarınız teknik servis çalışanlarımız tarafından atölyemize alınır. Burada test cihazlarıyla işlem yapılır ve cihazınız ilk gün ki gibi sizlere teslim edilir.
Kasımpaşa arçelik teknik servisi hizmeti alabilmek için (0212) 235 23 30 nolu çağrı merkezlerimizden veya Arçelik servis internet sitemiz üzerinden numaranızı bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir yanıt yazın