maslak BAYKAN KOMBİ servisi ile ilgili görsel sonucu

ŞİŞLİ  BAYKAN KOMBİ SERVİSİ TEL : (0212) 235 23 30

Baykan servisi, aynı günde adresinize gelerek arızayı tek seferde yerinde onarır, Bütün Baykan kombi, teknik personelimiz kombi modellerinde arıza sorunlarında, cihazı tek başına onaracak mesleki deneyime sahip profesyonellerdir… Bu nedenle yaptığımız kombi onarımı başta yedek parça garantisi olmak üzere bir yıl servis garantilidir…
Baykan marka, kombilerinize teknik servis olarak hizmet vermektedir., Baykan kombilerinizde karşılaşacağınız tüm arıza bakım ve elektronik kart arızaları için İstanbul genelinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz..
Tamir Bakım: Baykan hidroforunuz mu var? Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak. Gün içerisinde tam donanımlı servis araçlarımız ve hidrofor konusunda, uzman teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizlere çözüm sunacaklardır.

Baykan Servis İstanbul günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, yoğuşmalı , bacalı kombiler, duvar tipi kazanlar, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğal gazlı cihazların garanti bitiş sürecinden sonraki bakım ve arıza servis hizmetini vermektedir..

 

Bir yanıt yazın