Kombi – hidrofor – doğalgaz sobası v.b cihazların  servisliğini yapmaktayız. Kombilere yılda bir kez bakım yapılmalıdır. Bacalı kombilerde mutlaka çelik baca kullanılmalıdır.

Servisimizde kalite standartlarının dışına çıkmadan kendi içimizde müşteri memnuniyetini arttırmak amaçlı alışmalarımızda haftanın 2 günü üst üste olmak üzere çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerde onlara diksiyon ve 2 li ilişki dersleri verilmektedir Müşterilermizin bizlerden memnun kalmaları için onlara yapılacak en küçük bir kombi bakımında bile tam destek verilerek çalışmaktayız. Tüketici haklarına saygılı oluşumuz ve kurumsal olmamız bizleri baymakkombi servisi olarak Türkiye’nin üste gelen firmalarından yapmaktadır.baymak Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla istanbul’un tüm bölge ve semtlerine ferroli kombi bakımı, baymak Kombi montaj,baymak Kombi arıza, baymak Kombi tamir, baymak teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Baymak kombiye teknik servis desteği sağlamaktayız. Kombi su basıncı 1,5 bar olmalıdır. Hermetik kombilerde baca borusu %3 aşağı meyilli olması gerekmektedir.

İyi bir ısınma için kalorifer peteklerinin kimyasal ilaçlar ile temizlenmesi gerekmektedir. Kombiler uzun süre kullanılmadığında arızaya geçebilir, bu durumda cihazı resetlenemiz gerekecektir.

Baymak markasını taşıyan ürünleriniz için baymak servisi hizmet vermeye devam ediyor.

Çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını
sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

Müşterilerimizin memnuniyeti için müdehale ettiğimiz her kombi, klima, kazan, brülör, hidrofor için 2 yıl teknik servis garantisi sunuyoruz.

İstanbul’un Her Yerine Kombi Servis Hizmeti veriyoruz. 24 saat ulasabileceginiz mobil telefon hizmeti,
alanında deneyimli ve uzmanlaşmış ekibimiz sorunlarınızın çözümü için hazır.

Yapılan bütün işlemlerde orjinal yedek parca kullaniyoruz.

Bir yanıt yazın