Kağıthane Bosch Servisi Hizmeti

Kağıthanenin güvenilir arıza onarım ve bakım servisi olarak siz değerli Bosch kullanıcılarının kullanmış olduğunuz  cihazların tüm arızalarını kısa zaman içerisinde tamir edilerek sizlere en güvenilir arıza onarım bakım servisi hizmetini vermektedir. Cihazlarınızdaki tüm sorunlar uzman ekiplerimiz tarafından yerinde kontrolleri yapılarak arıza tespitleri yapılmaktadır. Bu tespitler sizlere yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapılmakta ve bu bilgiler doğrultusunda  sizlerden tamir onayı aldıktan sonra tamirleri yapılmaktadır.

Hizmetlerimizde tüm Boch markalı cihazların tamirleri yapılmaktadır (Küçük Ev Eşyaları Hariç)

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kağıthane Bosch Klima Servisi
  • Kağıthane Bosch Kombi Servisi
  • Kağıthane Bosch Buzdolabı Servisi
  • Kağıthane Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kağıthane Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kağıthane Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Kağıthane Bosch Fırın ve Ocak Servisi
  • Kağıthane Bosch Süpürge Servisi

Genel olarak cihazlarınızdaki tüm yıllık bakımlar ve kurulum hizmetide vermekteyiz.

Kağıthane Bosch Klima Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz

Bosch markalı klimalarınızın bir yerden başka bir yerine götürmek isteyebilirsiniz bu gibi durumlarda firmamız cihazlarınızın sökümlerini ve montajlarını yapmakta ve bu montaj esnasında birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Klimalarınızın BTU’larına göre söküm ve montaj hizmetlerimizdeki ücretler değişmektedir bu açıdan firmamızdan hizmet almadan önce klimanızın iç ünitesinin altında solunda yada sağında yazmaktadır eğer bulamazsınız yada değerlerin yazılmış olduğu barkod yırtılmış olabilir proplem yapmayın dış ünitenizin hemen sağında yada solunda bu değerler yazmaktadır yine aynı şekilde ordada bulamazsanız ebatsal olarak klimanın az çok değerlerini öğrenebilirsiniz.

Firmamızdan Bosch markası hakkında yardım yada servis talep etmek için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Bosch Servisi

0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Kağıthane Bosch Servisi