Gayrettepe Bosch Servisi Hizmeti

Türkiyede en çok tercih edilen markalardan biri olan Bosch markalı cihazlarınızda yaşamış olduğunuz tüm sorunları en kısa zamanda tamir ederek sizlere en hızlı ve güvenilir arıza onarım bakım servisi hizmetini vermekteyiz. Cihazlarınızdaki tüm sorunlar uzman ekiplerimiz ile aynı gün içinde yerinde tamir etmekteyiz. Firmamızın yapmış olduğu tüm işlemlerde  orjinal sıfır parçalar kullanmakta ve bu kullanmış olduğumuz parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Hizmetlerimizde tüm Boch markalı cihazların tamirleri yapılmaktadır (Küçük Ev Eşyaları Hariç)

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gayrettepe Bosch Klima Servisi
  • Gayrettepe Bosch Kombi Servisi
  • Gayrettepe Bosch Buzdolabı Servisi
  • Gayrettepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Bosch Fırın ve Ocak Servisi
  • Gayrettepe Bosch Süpürge Servisi

Genel olarak cihazlarınızdaki tüm yıllık bakımlar ve kurulum hizmetide vermekteyiz.

Gayrettepe Bosch Klima Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz

Bosch markalı klimalarınızın bir yerden başka bir yerine götürmek isteyebilirsiniz bu gibi durumlarda firmamız cihazlarınızın sökümlerini ve montajlarını yapmakta ve bu montaj esnasında birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Klimalarınızın BTU’larına göre söküm ve montaj hizmetlerimizdeki ücretler değişmektedir bu açıdan firmamızdan hizmet almadan önce klimanızın iç ünitesinin altında solunda yada sağında yazmaktadır eğer bulamazsınız yada değerlerin yazılmış olduğu barkod yırtılmış olabilir proplem yapmayın dış ünitenizin hemen sağında yada solunda bu değerler yazmaktadır yine aynı şekilde ordada bulamazsanız ebatsal olarak klimanın az çok değerlerini öğrenebilirsiniz.

Firmamızdan Bosch markası hakkında yardım yada servis talep etmek için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gayrettepe Bosch Servisi

0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Gayrettepe Bosch Servisi